راهنماي خريد كالا و سرويس هاي مختلف

راهنماي خريد كالا و سرويس هاي مختلف

سایبان پنجره

سایبان پنجره به سازه ای گفته می شود که برای جلوگیری از تابش نور خورشید به داخل و خنک کردن محیط داخلی ساختمان استفاده می شود.سایبان ها به صورت سایبان ثابت و سایبان برقی بر روی درب ، پنجره ساختمان نصب می شوند و فضای داخلی را در برابر باران ، نور خورشید و گرد و خاک محافطت می کنند.در این مقاله می خواهیم درمورد سایبان پنجره و کاربرد آن صحبت کنیم.

سایبان به محافظی مسقف گفته می‌شود که محدوده و فضای مرکزی خود را از هر گونه آسیب و تابش نور آفتاب و بارش باران و برف و ریزگرد‌ها و دیگر آسیب‌ها محافظت می‌کند. سایبان انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها سایبان‌های پنجره می‌باشد.

سایبان پنجره سپری سقف دار است که به دیوارها و چهارچوب اطراف پنجره متصل و نقش حفاظی مقاوم را ایفا می‌کند تا از در و پنجره و شیشه‌ها بتواند مراقبت کند. سایبان پنجره هم چنین از ورود آب به داخل پنجره‌ها و درب‌ها جلوگیری می‌کند و با پوشش مقاومتی خود در برابر ضربه‌ها و سقوط اشیا و ریزش‌های جوی بسیار محکم و مقاوم است.

این نوع سایبان از گذشته با به کار گیری ابزار آلات ابتدایی مورد استفاده‌ی افراد بوده اما با گذشت زمان و کاربرد مختلف فلزات در صنایع مختلف امروزه این سایبان‌ها با متریال‌ها و در طرح‌ها و شکل‌های مختلف طراحی شده و به دست ساخت سپرده می‌شود.

سایبان پنجره

سایبان پنجره چه کاربردی دارد؟

در قدیم سایبان ها را با الوار چوبی و پارچه به شکل سنتی ساخته و استفاده می کردند .امروزه با پیشرفت در حوزه های مختلف در زمینه طراحی و ساخت سایبان نیز از طراحی مدرن و مدل های خاص و از متریال مختلف استفاده می کنند.

پیشرفت علم در این زمینه باعث شده علاوه بر سرعت در طراحی و ساخت سایبان پنجره و سایبان چتری و سایبان بازویی بالا رود و هم چنین کیفیت و زیبایی ظاهری سایبان و طول عمر مفید این محصولات نسبت به گذشته بالا رود .

یکی از راهکارهای مناسب و مقرون به صرفه برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان در زمان بارش های شدید برف و باران و از همه مهم تر خنک شدن فضای داخلی به خاطر عدم نفوذ نور خورشید به داخل می باشد.استفاده از سایبان پنجره نسبت به سلیر پوشش ها علاوه بر هزینه کمتر،نصب و راه اندازی راحت و سریع خواهد داشت.

سایبان پنجره برای موارد مختلفی قابلیت استفاده دارد. اینکه با نصب سایبانی بتوان از ورود آب و گرد و غبار به داخل ساختمان جلوگیری کرد، یکی از کاربرد‌های مهم سایبان است. هم چنین با استفاده از سایبان پنجره می‌توان میزان تابش خورشید به فضاهای داخلی را کنترل کرد و از قرار دادن وسایل قسمت‌های درونی در معرض آفتاب و ضرر رساندن به آن‌ها حداکثر جلوگیری کرد.

علاوه بر این‌ها، سایبان‌های پنجره می‌توانند مانع از رنگ و رو رفتگی درب و پنجره شوند، چرا که جنس بعضی از درب و شیشه‌ها به گونه‌ای است که در برابر خط و خش یا نور مرئی خورشید آسیب پذیر هستند و یک سایبان نیاز است تا از این امر جلوگیری کند.

سایبان‌ پنجره متحرک از نوع کشویی و تاشو نیز با قابلیت‌های متنوعی که دارند می‌توانند کاربرد‌های مختلفی داشته باشند که تمام این موارد از مزایای وجود سایبان‌ها است.

انواع سایبان پنجره را بشناسید

تمام سایبان ها به دو گروه سایبان ثابت و سایبان اتوماتیک (در ای میان سایبان های نیمه اتوماتیک هم هستند که می توان در گروه سایبان اتوماتیک قرار بگیرند) تقسیم می شوند.سایبان پنجره می تواند هم به صورت سایبان ثابت و هم به صورت سایبان متحرک طراحی و ساخته شود.

عموما سایبان‌ها به دو دسته‌ی برقی و دسته تقسیم می‌شوند و در یک دسته بندی دیگر در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارند. سایبان پنجره نیز می‌تواند در یکی از این چهار گروه وجود داشته باشد. سایبان برقی پنجره بر اساس موتور الکتریکی و کلیدی که حرکت و برق را به یکدیگر ارتباط می‌دهد، عمل می‌کند و سایبان دستی، سایبانی است که با استفاده از بازوی دستی که در کنار آن تعبیه شده و دخالت مستقیم فرد به حرکت می‌رسد.

از طرف دیگر، سایبان‌ پنجره مدل ثابت امکان جابه جایی و تحرک ندارد اما مقاومت و استحکام بیشتری دارد. ولی سایبان متحرک می‌تواند تا، باز و بسته شود، از محل نصب خود جدا و در محل‌های دیگر امکان نصب پیدا کند. این نوع سایبان پنجره مقاومت کمتری نسبت به سایبان ثابت دارد اما قابلیت‌های بیشتر آن مانند تغییر وضعیت و دستی و برقی بودن تنوع را در اختیار این مدل گذاشته است. هم چنین سایبان پنجره بر اساس اندازه به بزرگ، متوسط و کوچک تقسیم می‌شود.

سایبان بزرگ از چهارچوب در و پنجره بزرگ‌تر و فضای بیشتری را پوشش می‌دهد. در مقابل سایبان متوسط اندازه‌ی مناسب و سایبان کوچک تنها قسمتی از درب‌ها و پنجره‌ها را کاور می‌کند. هر کدام از این سایبان‌ها در محل‌های مختلفی قابلیت استفاده دارند و هر کدام علاوه بر مزیت‌هایی که دارند، معایبی را نیز دارا می‌باشند.

سایبان ثابت پنجره ای به گونه طراحی و ساخته می شوند که بعد از نصب و راه اندازی دیگر قابلیت تغییر شیب یا وضعیت ندارند و همیشه در یک زاویه ثابت هستند .سایبان ثابت پنجره ای استحکام و مقاومت بالایی دارند و پنجره ساختمان را در برابر آب و باد ،گرد و خاک محافظت می کند.

سایبان پنجره انتخاب مناسبی برای انواع پنجره و درب است و باید بعد از نصب از سایبان مراقبت و نگهداری شود تا مشکلی ایجاد نشود.در مقابل سایبان برقی پنجره می تواند تغییر وضعیت و شیب دهد.سایبان اتوماتیک پنجره می تواند در زوایای مختلف قرار بگیرد،سایبان متحرک پنجره ای خود به سایبان برقی و بازویی تقسیم می شوند.

سایبان پنجره برقی با نصب موتور الکتریکی می توانند وضعیت و زاویه شیب خود را تغییر دهند و در صورتی که سایبان های بازویی امکان تغییر وضعیت و زاویه را به صورت دستی دارند.سایبان های برقی و بازویی نسبت به سایبان های ثابت ساخته شده مزایای بیشتری دارند.

از سایبان برقی می توان در زمان های مختلف برای دید پنجره را افزایش یا محدود کرد و هم چنین می توانیم در مصرف انرژی نیز صرفه جویی داشته باشیم به طوری که در فصل گرم سال از ورود نور خورشید به داخل جلوگیری می شود و مانع افزایش گرما در محیط می شود و نیاز به رفع گرما با وسایل سرمایشی نیست.

در فصل سرد سال در هنگام بارش های باران و برف از ورود آب به داخل ساختمان جلوگیری خواهد کرد.از سایبان کشویی پنجره می توانیم هم به صورت دستی و هم اتوماتیک استفاده کنیم و قابلیت باز و بسته شدن و تغییر شیب به سمت عقب و جلو را دارد.

از سایبان پنجره تاشو بیشتر برای فضاهای کوچک استفاده می شود و می توان به راحتی زاویه سایبان را برای جلوگیری از ورود نور خورشید و نفوذ آب به داخل تنظیم کرد.یکی دیگر از تقسیم بندی های سایبان ها از لحاظ جنس پوشش آن هاست.

سایبان ها رویه پلی استری ، آلومینیومی ،پارچه ای و در بعضی از مواقع شیشه ای برای نمونه های ثابت استفاده می شود .با توجه نوع کاربرد و دکوراسیون بیرونی ساختمان می توانید بهترین و زیباترین سایبان را برای درب یا پنجره خود داشته باشید.

سایبان پنجره

نحوه کارکرد سایبان پنجره

کار با سایبان پنجره بسیار آسان است. یکی از موارد که درمورد کار با سایبان پنجره باید به آن توجه داشت، مدل آن است.

به طور مثال، کار با سایبان متحرک سخت‌تر از سایبان ثابت است. و کار با سایبان دستی پر زحمت‌تر از کار با سایبان برقی است، چرا که در سایبان بازویی تماما نیروی دست و انسان دخالت دارد اما در سایبان برقی این موتور الکتریکی است که تنها با فشار دادن دکمه‌ی آن کار باز و بسته شدن را انجام می‌دهد.

برای کار با سایبان پنجره باید به اجزای آن یعنی فیکسینگ بار و زهوار عقب و جلو، براکت، ورق و رول بروت توجه داشت و در نظر داشت که نباید آسیب ببینند. هم‌ چنین هنگام جدا شدن هر یک از قطعات می‌توان از چسب آکواریوم برای نگه داشتن و اتصال دوباره اجزا استفاده کرد.

این نکته را باید متوجه بود که سایبان پنجره در چه منطقه‌ای قرار بر نصب دارد. زیرا در مناطق بارانی، آفتابی، برفی و نقاطی که به دلیل موقعیت مکانی ضربه‌های بسیاری به آن محل وارد می‌شود، باید سایبان متناسب با همان مناطق را خریداری کرد.

طریقه نصب سایبان پنجره

سایبان پنجره دارای اجزای مختلفی است که باید در کنار هم متصل شوند تا تبدیل به مجموعه‌ی سایبان شوند. این اجزا عبارت اند از زهوار عقب و جلو، ورقه‌‌ای که برای سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد، چسب آکواریوم، رول بروت، براکت و دیگر اجزا شامل ابزار آلات کوچک برای اتصال این قسمت‌ها هستند.

نصب این قطعات در کنار یکدیگر زحمت زیادی ندارد و تنها کاری که باید انجام شود این است که از یک تیم متخصص برای نصب سایبان پنجره بهره گرفته شود. جنس ورقه‌های سایبان پنجره آکریلیک و پلی کربنات و متریال به کار رفته در پایه‌ها و تکیه گاه‌های این محصول پلی آمید است که بسیار مقاوم هستند و در برابر باران و دیگر ریزش‌های جوی و انواع ضربه‌ها و تابش خورشید بسیار ایمن و قابل مقاومت می‌باشند.

قیمت سایبان پنجره

قیمت سایبان پنجره بر اساس ملاک‌های مختلفی تعیین می‌شود. جنس و متریال به کار رفته در این سایبان، نوع سایبان بر اساس برقی و دستی بودن آن، اندازه و سایز این مدل سایبان‌ها، شرکت طراح و تولید کننده این سایبان‌ها، متحرک بودن یا ثابت بودن سایبان پنجره و از این قبیل همگی در تعیین و تغییر هزینه سایبان‌ها موثر هستند.هر چه این سایبان‌ها مقاوم‌تر و در دیزاین منازل و مکان‌ها تاثیر گذارتر باشند، در افزایش قیمت‌ها اثر می‌گذارند.

سایبان پنجره

سایبان پنجره ارزان قیمت

به طور کلی قیمت سایبان های مختلف از جمله سایبان پنجره را می توان با در نظر گرفتن فاکتورهایی از جمله ثابت یا متحرک بودن سایبان ، نوع متریال به کار رفته در مراحل تولید سایبان برقی ، دستی یا الکتریکی بودن سایبان ،نوع پوشش و جنس پارچه آن،اندازه و ابعاد سایبان و برند و شرکت سازنده و.. قیمت گذاری کرد.

بسیاری از سایبان های ارزان پنجره توسط شرکت های بی نام و نشان و بدون اعتبار طراحی و تولید می شوند و استقامت و استحکام کافی را به دلیل استفاده از مواد بی کیفیت و نامرغوب ندارند و همین مسئله باعث کاهش عمر مفید سایبان و بروز خسارات می شود.

تضمین کیفیت محصول توسط شرکت سازنده و گارانتی پس از فروش آن می تواند دلیل خوبی برای کیفیت سایبا ها به شمار آید زیرا شرکت سازنده مسئولیت هرگونه ایجاد مشکل پس از نصب و راه اندازی سایبان را به عهده می گیرد و در صورت خرابی آن را برطرف می کند.

مجموعه ایران سایه فروش انواع سایبان پنجره را از جمله سایبان برای پنجره خانه ، آپارتمان ، سایبان فایبرگلاس پنجره ، سایبان ارزان قیمت و نصب و راه اندازی آن در اندازه و طرح و رنگ مختلف در کترین زمان و با هزینه مناسب توسط مهندسین فنی آموزش دیده انجام می دهد .

در صورت نیاز به مشاوره خرید در زمینه انواع سایبان ساختمان می توانید به صورت رایگان تنها با مراجعه به وبسایت مجموعه و برقراری ارتباط با بخش مشاوره تمام سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ مناسبی دریافت نمایید.

(0) نظر

سایبان چتری

سایبان چتری چیست؟

سایبان چتری یکی از انواع سایبان‌ها است که با توجه به قابلیت‌های مختلف و انعطاف در کاربرد بسیار مورد استفاده است. به طور کلی سایبان سازه‌ای است که تابش نور آفتاب و بارش انواع ریزگرد و برف و باران را کنترل و نقش حفاظتی را ایفا می‌کند.

یکی از سایبان‌های بسیار مصرفی، سایبان چتری است که امکان استفاده در مکان‌های مختلف را دارد. دلیل نام‌ گذاری این سایبان ظاهر چتر گونه‌ی آن است که اغلب از یک سقف هشت ضلعی یا مربعی شکل و یک میله فلزی یا طرح چوب ساخته شده است. پایه و سقف این سایبان قابل تنظیم است و هم چنین می‌توان زاویه‌ی سایبان چتری را نیز تغییر و محل قرار گیری آن را نیز جابه جا کرد.

سایبان چتری در مکان‌هایی مانند خانه، کافی شاپ، باغ، مراکز تجاری، ساحل، اماکن تفریحی، سایه بان‌های موقت و … مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان پیاده کردن طرح‌های مختلفی بر روی آن وجود دارد.

علاوه بر این‌ها استفاده از سایبان‌های چتری در روف گاردن‌ها و استخرها نیز متداول است و امکان لذت بردن از لحظات را در محیطی فرح بخش به دور از مزاحمت‌های نور خورشید را فراهم می‌کند.

ساختار سایبان چتری اصولا متشکل از سازه های متفاوت سبک و سنگین که به نوع آلیاژی چتر ها بستگی دارد و از چندین مدل مختلف می باشد که کاربرد و نصب آن ها متفاوت است. سایبان چتری سازه ای ثابت و متحرک است که به راحتی قابل جابجایی و تغییر زاویه می باشد.

زمانی که قصد دارید پوشش مناسبی برای فضای باز بیرون ساختمان انتخاب و خریداری کنید باید تمام نکات لازم را در این زمینه بررسی کنید تا بهترین خرید سایبان چتری را داشته باشید.

سایبان چتری

نکات مهم در خرید سایبان چتری

سایبان چتری پوششی که به منظور جلوگیری از تابش نور خورشید و نفوذ آب و رطوبت در فضای باز بیرون ساختمان جهت برگزاری دورهمی و مهمانی های دوستانه استفاده می شود.در زمان انتخاب و خرید سایبان چتری باید نکاتی را در نظر داشته باشیم که در ادامه به بررسی هر یک از موارد مهم انتخاب و خرید سایبان می پردازیم.

به طور کلی سایبان های موجود در بازار فروش با در نظر گرفتن جنش روکش، سازه و نوع کاربری به دو دسته سایبان ثابت و سایبان متحرک تقسیم می شوند.برای انتخاب و خرید انواع سایبان باید به نکاتی از جمله ابعاد و اندازه سایبان، کیفیت سازه در برابر شرایط مختلف محیطی و آب و هوایی منطقه ، ویژگی های ظاهری سایبان،قیمت محصول توجه داشته باشیم.

همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که سایبان هایی را انتخاب کنید که نسبت به پولی که پرداخت می کنید ، کیفیت بالایی داشته باشند .متریال به کار رفته در سایبان کیفیت و مقاومت بالایی داشته باشد تا مجبور نشوید هر بار برای تعمیر و سرویس سایبان یا خرید دوباره این محصول پول فراوانی پرداخت کنید.برای خرید سایبان چتری از مشاور یا کارشناس متخصص کمک بگیرید.

خرید پارچه سایبان چتری

سایبان های چتری از چندین نوع پارچه تشکیل شده اند که عبارتند از انواع :

  • پارچه های برزنتی الیافی و نخی سایبان چتری
  • پارچه های برزنتی PVC سایبان چتری
  • پارچه های خلبانی و نانو سایبان چتری

سایبان چتری در ابعاد و سایز های متفاوتی تولید می شود که اصولا کاربرد متفاوتی دارند. سایبان چتری دارای ساختار متفاوتی از جمله پایه وسط و پایه کنار می باشد که آلیاژ سازه چتر ها از فولاد و آلومینیوم رنگ آمیزی شده با رنگ کوره ای الکترو استاتیک می باشد.

انواع سایبان چتری و کاربردهای آن

سایبان چتری نوعی سایبان مهم و کارآمد است که در ابعاد و اندازه های مختلف با طرح و مدل متفاوت برای پوشش فضای باز بیرون ساختمان های اداری و تجاری ، مسکونی ، تفریحی و گردشگری استفاده می شود.این سازه در دو نوع سایبان چتری پایه وسط و سایبان چتری پایه کنار در بازار فروش عرضه می شود که با توجه میزان فضای در اختیار هر یک از آن ها انتخاب می شود.

این نوع سایبان را می توان به صورت سایبان اتوماتیک یا سایبان ثابت خریداری کرد.نمونه سایبان تمام اتوماتیک چتری محبوبیت بیشتری دارد زیرا با فشردن یک دکمه سایبان به طور کامل باز و بسته می شود و نیازی به دخالت نیروی انسانی در زمان باز و جمع شدن پوشش سایبان نیست.سایبان چتری را می توان به عنوان سایبان تبلیغاتی نیز استفاده کرد.

سایبان چتری وسیله‌ای چتری شکل است که امکان محافظت در برابر نور آفتاب و دفع مزاحمت‌های تابش آن را به وجود می‌آورد. از این مدل سایبان در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود.

به طور مثال در؛ خانه‌ها، حیاط‌ها، مراکز تفریحی و تجاری، اماکن گردشگری، سواحل و استخرهای خصوصی و عمومی، سقف منازل و روف گاردن‌ها، باغ‌ها و مزارع. سایبان چتری به دلیل حمل و نقل آسان، نصب راحت و پوشش مناسب آن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علاوه بر موارد بالا در اماکن دیگری مانند هتل‌ها و ویلاهای اجاره‌ای، فضاهای نمایشگاهی، رستوران‌ها، پارک‌ها و مساجد کاربری و تقش مصرفی دارد. سایبان چتری به دلیل استفاده بهتر از فضا و احاطه کامل بر فضای زیر سایبان، امکان کنترل اتوماتیک و حمل و نقل آسان نسبت دیگر سایبان‌ها خریداران و متقاضیان بیشتری دارد.

هم چنین این نوع سایبان دارای دو مدل دستی و برقی می‌باشد. در مدل دستی با استفاده از بازوی به کار رفته شدی امکان جابه جایی و کنترل و تغییر زاویه سایبان وجود دارد اما در مدل برقی که خود شامل اتومات و نیمه اتومات می‌شود، سایبان با استفاده از موتور الکتریکی لغزنده پیچشی را به حرکت در می‌آورد و توانایی باز و بسته شدن به سایبان می‌بخشد.

با چاپ طرح یا لوگوی مورد نظر بر روی پوشش سایبان می توان تبلیغات برند کسب و کار خود را با پرداخت هزینه کمتر نسبت به سایر تبلیغات موجود انجام دهیم.سایبان های تبلیغاتی در مقایسه با تبلیغات سطح شهر قیمت پایین تری دارند و مدت زمان تبلیغات کسب و کار نیز بیشتر است.

سایبان چتری

سایبان چتری بر اساس معیارهای مختلفی، انواع گوناگونی دارد. جنس پارچه مهم‌ترین نوع دسته بندی سایبان چتری است. این سایبان‌ها بر اساس پارچه به سه نوع پارچه‌های برزنتی و الیافی و نخی، پارچه‌های برزنتی pvc و پارچه‌های خلبانی و نانو تقسیم می‌شوند.

هم چنین سایبان‌ها بر اساس اندازه در دو دسته‌ی سایبان‌های چتری کوچک و سایبان چتری بزرگ قرار می‌گیرند. سایبان‌های چتری یک متری و دو متری برای پروژه‌ها و مناسبت‌های کوچک و با مساحت کم و سایبان‌های بزرگ برای پوشش دهی فضا و مساحت بیشتر مانند آلاچیق‌ها مناسب هستند.

سایبان‌های چتری بر اساس نحوه قرار گیری پایه و میله نیز در دو دسته‌ی سایبان چتری پایه وسط و سایبان چتری پایه کنار قابلیت تقسیم بندی دارند. در مدل پایه کنار، میله‌ی سایبان در گوشه و سقف آن معلق و آویزان است. در سایبان میله وسط، تکیه گاه در مرکز سایبان قرار دارد که کاملا مطابق با طرح چتر است.

نحوه کارکرد سایبان چتری

به دو مدل دستی و الکتریکی تقسیم می‌شود. در هر دو مدل، سایبان دارای یک پایه از جنس غالبا فلز و یک سقف در اشکال و اضلاع گوناگون و عموما چتر مانند است. در واقع در این سایبان‌ها میله‌های متصل به همی که شکل چتر دارند، بر روی یک پایه سوار شده و کنترل حرکت سایبان به هر دو روش بازویی و برقی می‌تواند انجام بگیرد.

میله‌هایی که تکیه گاه سایبان چتری هستند، قابلیت تحرک و اسکان دارند. میله‌های ثابت و ساکن بیشتر برای سایبان‌هایی با وزن سبک‌تر به منظور جابه جایی و انتقال آن‌ها و میله‌های متحرک اغلب برای باز و تا کردن سقف سایبان به کار گرفته می‌شوند.

در میله‌های متحرک امکان انتقال سایبان وجود ندارد. این میله‌ها در سایبان برقی به وسیله ریموت یا کلیدی که به موتور سایبان دسترسی دارد، کنترل می‌شوند و در سایبان دستی با استفاده از یک قرقره متصل که توسط دستگیره‌ای حرکت می‌کند، امکان تغییر در میله وجود دارد. هم چنین وجود سنسورهای نور خورشید و سنسورهای بارندگی، میزان حفاظت را به حداکثر و مقدار دخالت انسان را به حداقل می‌رساند.

از سایبان‌ چتری اغلب برای محیط‌های محدود و کوچک استفاده می‌شود اما گاهی با کنار هم قرار دادن یا طراحی و ساخت چندین سایبان در کنار هم می‌توان از این سایبان در دیگر محیط‌های گسترده نیز بهره برد.

سایبان چتری

قیمت انواع سایبان چتری

قیمت سایبان‌ چتری بر اساس ملاک‌ها و معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. به طور مثال متریال به کار رفته در میله‌ی تکیه گاهی سایبان، جنس پارچه‌ی روی سقف سایبان، شرکت تولید کننده‌ی این محصول، کارایی‌های تعبیه شده در سازه، نوع سایبان و غیره در تعیین قیمت سایبان‌های چتری موثر هستند.

هم چنین اندازه‌ای که برای سایبان چتری مد نظر قرار می‌گیرد نیز مهم است. سایبانی که مساحت کمتری دارد، از پارچه و متریال کمتری نیز برخوردار است، در نتیجه سبک‌تر است و قیمت مناسب‌تری نیز دارد. علاوه بر این‌ها، نکته‌ی مهم در قیمت‌ سایبان‌ها کیفیت آن‌ها است.

سایبان چتری که کیفیت بالایی داشته باشد، عمر مفید طولانی‌تری دارد و در نتیجه کارایی بیشتری را نیز به دنبال خواهد داشت و قاعدتا هزینه‌ی اولیه‌ی بیشتری را نسبت به دیگر سایبان‌ها دارد. گذشته‌ از این‌ها، دستی و بازویی بودن سایبان یا برقی بودن آن قطعا در قیمت گذاری این سازه‌ها دخیل هستند.

اجرا و نصب سایبان چتری

شرکت صنعتی ایران سایه، تولید کننده‌ی انواع سایبان در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف و متناسب با اقسام سلیقه‌ها این آرامش ذهن را به شما وارد می‌کند و با ارائه‌ی سابقه‌ی درخشان و طولانی خود در این زمینه، خاطر خریداران گرامی را از هر جهت اطمینان می‌بخشد.

(0) نظر

قیمت سایبان مغازه

بایستی دقت نمود که سایبان مغازه تاثیر بسیار زیادی در نما و جذب و یا عدم جذب مشتری دارد. با توجه به این تفاوت در ظاهر سایبان مغازه ها، تفاوت در قیمت سایبان مغازه ها نیز وجود دارند.

بسیار دیده ایم که سایبان مغازه به عنوان سایبان تبلیغاتی کاربرد دارد.به جرات می توان گفت سایبان مغازه بهترین سایبان جهت تبلیغات می باشد.

استفاده از سایبان مغازه سبب آسایش هر چه بیشتر کارکنان و مشتریان خواهد شد زیرا از تابش مستقیم خورشید جلوگیری کرده و در عین حال مانع تهویه هوا نخواهد شد. علاوه بر آن سایبان مغازه طول عمر لوازم موجود در ویترین مغازه را افزایش داده و مانع خرابی آنها می شود.

بررسی قیمت سایبان مغازه

اسم دکوراسیون و دیزاین بیشتر اوقات یاد آور ملزومات غیر ضروری و خرج های هنگفت است و امروزه روز با توجه به شرایط اقتصادی و اوضاع کاسبی ها نمی توان توقع زیادی از مغازه دارها داشت.

با در نظر گرفتن این شرایط باید توجه داشت که در ارتباط با سایبان مغازه زیبایی در درجه ی دوم قرار می گیرد و در درجه ی اول چیزی که مهم است جنبه ی حفاظت آن است.

بنابراین مهم است که در انتخاب سایبان فقط به قیمت و ارزان بودن آن توجهی نشود زیرا استفاده از یک جنس نا مرغوب ممکن است صدمات جدی را در پی داشته باشد.

در این مقاله بررسی می کنیم که چطور می توان با در نظر گرفتن حداقل سرمایه حداکثر استفاده را از را داشت.

قیمت سایبان مغازه

عوامل موثر بر قیمت سایبان برقی مغازه

در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه عواملی تاثیر گذار است که در زیر به اختصار اشاره می کنیم :

  • سایز سایبان برقی مغازه : آنچه مسلم است این است که سایز سایبان مغازه در قیمت سایبان برقی مغازه تاثیرگذار خواهد بود.
  • جنس پارچه بکار برده شده در سایبان مغازه : جنس چادر بکار برده شده در سایبان مغازه در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه تاثیرگذار خواهد بود.
  • جنس بدنه سایبان مغازه : جنس فلز به کار برده در سایبان مغازه در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه تاثیر گذار خواهد بود.


قیمت سایبان مغازه به عوامل متعددی بستگی دارد. مهم ترین آن متراژ، نوع ساختمان بندی آن، برقی یا دستی بودن آن و همچنین نوع پارچه ی به کار رفته است. ولی هرکدام ازین عامل ها نباید مانع آن شود که در کیفیت محصول تاثیری بگذارد.

اما باید در نظر گرفت هر هزینه ای هم که انجام شود نسبت به ماندگاری این محصول و کارایی آن قیمت منطقی است و در طولانی مدت سود قابل ملاحظه ای در پی خواهد داشت. به دلیل اینکه متریال به کار رفته و نوع سایبان ها باهم متفاوت است نمی توان توقع داشت تا از نرخ ثابتی برخوردار باشد.

قیمت سایبان مغازه برقی به طور حتم از قیمت سایبان مغازه دستی بیشتر است زیرا موتور و اسکلت بندی کار متفاوت است و شامل ریموت، گیربکس و میله ی گرداننده می شود.

کیفیت پارچه هم از دیگر عواملی است که تاثیر بسزایی در قیمت سایبان مغازه دارد. قیمت چادر سایبان مغازه با توجه به مدل آن تعریف می شود. در بین انواع  قیمت سایبان مغازه، سایبان کالسکه ای کمترین و سایبان برقی بیشترین هزینه را دارد که با توجه با کارایی آن منطقی است.

در کل قیمت سایبان مغازه متحرک با توجه به تکنولوژی که در آن به کار رفته است از قیمت دیگر سایبان ها بیشتر است.

مورد دیگری که می تواند در تعیین قیمت سایبان مغازه نقش مهمی را ایفا کند اسکلت و محل نصب سایبان است که با توجه به موقعیت جغرافیایی جنس آن تعیین می شود و ابعاد و محل نصب آن بستگی به مغازه مد نظر دارد زیرا قابلیت حفاظتی آن بسیار نقش مهمی را ایفا می کند.

تاثیر واردات و صادرات بر قیمت سایبان مغازه

خوشبختانه شرکت های تولید سایبان در این چند ساله توانسته اند انحصار تولید این محصول را در دست بگیرند و وابستگی زیادی به لحاظ فناوری و مواد اولیه مورد نیاز به بازار های جهانی نداشته باشند. همین موضوع باعث می شود تا قیمت این محصول همراه با نوسانات شدید اقتصادی تغییر چندانی نداشته باشد و در کیفیت آن تاثیری نگذارد.

البته هستند مغازه دارانی که به جنس خارجی بیشتر از داخلی اعتماد دارند و ترجیحشان بر آن است که برای موتور برقی و پارچه سایبان مغازه ی خود از جنس کره ای و غیره استفاده کنند. شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند برای تهیه ی نیاز مشتری هیچ مشکلی ندارند و با توجه به بودجه مشتری می توانند با اندکی افزایش قیمت محصول دلخواه مشتری را فراهم آورند.

سایبان مغازه جنسی نیست که نیاز باشد سالی یک بار آن را عوض کرد بنابراین بنا به هزینه ای که در ابتدا انجام می دهید باید محصول مورد نظر شما تمام ویژگی ها و کاربرد های دلخواه شما را داشته باشد تا برای شما حداکثر کارایی و طول عمر را به ارمغان بیاورد.

قیمت سایبان مغازه

قیمت گذاری انواع سایبان مغازه

اگر قصد دارید سایبان برقی برای مغازه ی خود خریداری کنید باید در نظر بگیرید که مهندسی و تکنولوژی به کار رفته در این سایبان قیمت این نوع سایبان را افزایش می دهد و هزینه ی بیشتری باید برای انجام این کار کنار بگذارید.

وجود ریموت و موتور و همچنین براکت های برقی و سنسور به کار رفته در آن موجب می شود تا این وسیله کاملا حساس به نظر برسد و برای نصب آن باید حتما از نصب کننده ی ماهر کمک بگیرید زیرا ممکن است برای افراد غیر حرفه ای صدمات جانی را در پی داشته باشد ولی در عوض راحتی که استفاده از این محصول در پی دارد همچنین ضمانت نامه و ملزومات یدکی که همراه این نوع سایبان است باعث می شود تا یک خرید کاملا مطمئن را تجربه کنید و یک سرمایه گذاری بلند مدت در ارتباط با اجناس و دکور مغازه ی خود کرده باشید.

جنس پارچه با توجه به موقعیت جغرافیایی هر منطقه توصیه می شود اما از دیرباز استفاده از پارچه های برزنتی به دلیل آب و هوای گرم و خشک کشورمان متداول بوده است امروزه از پارچه های نانو، ضد آب و حتی سایبان شیشه ای استفاده می شود، امکان چاپ برند و آرم های تبلیغاتی نیز چند سالی است که رایج شده و با توجه به جنس پارچه به کار رفته و طراحی لوگو تعرفه های متفاوتی دارد.

اگر قصد دارید تا فضای زیادی پوشش دهید از سایبان متحرک استفاده کنید زیرا سایبان چتری جدا از زیبایی که دارد منطقه ی کمی را پوشش می دهد و این باعث هدر رفت هزینه در قیمت سایبان مغازه می شود. شاید این تصور وجود داشته باشد که قیمت سایبان مغازه هرچه بالاتر باشد دلیل بر کیفیت آن است ولی این طور نیست.شرکت های تولید کننده در رقابت با بازار های خارجی و داخلی اقدام به کاهش قیمت کرده و در عوض کیفیت محصول خود را ارتقا می دهند تا در کنار جذب مشتری سهم بیشتری از بازار را داشته باشند.

نکات مهم در انتخاب سایبان مغازه

امروزه سایبان برقی مغازه یکی از کالاهای ضروری برای هر مغازه و فروشگاه محسوب می شود زیرا علاوه بر زیبایی و ایجاد سایه در محیط باعث خنک شدن فضای داخلی مغازه و جلوگیری از فساد مواد غذایی در مغازه های فروش مواد غذایی می شود.

همان طور که می دانید برای انتخاب و خرید سایبان مغازه ابتدا باید به نوع سایبان توجه داشته باشید.سایبان های مغازه را می توان در دو نوع سایبان برقی و سایبان ثابت داشته باشیم.

قیمت سایبان برقی مغازه به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی سایبان کمی بالاتر از سایبان ثابت می باشد.زیرا این موتور سهولت و راحتی را برای باز و بسته کردن سایبان مغازه ایجاد می کند.از سایبان برقی مغازه می توان به عنوان تبلیغات کسب و کار و برند محصول مورد نظر استفاده کرد.

اما به طور کلی عواملی که در تعیین قیمت سایبان مغازه یا فروشگاهی موثر هستند شامل نوع سایبان ( همان برقی یا ثابت بودن سایبان ) ابعاد و اندازه سایبان، مساحت و متراژ فضای مورد نظر که قرار است سایبان بر روی آن نصب گردد، نوع و جنس پارچه به کار رفته در تهیه سایبان مغازه، نوع مواد اولیه که در طراحی و ساخت سازه سایبان استفاده شده است.

در این بخش هر آنچه که گفتیم بخشی از دنیای انواع سایبان است که هر روز در حال گسترش و پیشرفت است.تمامی این خدمات نیاز به دانش و اطلاعات بالا دارد و با زمان مناسب می توان به آن چیزی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

نمایندگی فروش سایبان برقی مغازه

مجموعه ایران سایه به منظور دسترسی راحت و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود و از همه مهم تر گسترش فعالیت های خود در سراسر ایران نمایندگی های رسمی خود را در شهرهای بزرگ ایران احداث کرده است.

نمایندگی های مجاز این مجموعه زیر نظر دفتر مرکزی مجموعه ایران سایه تمام محصولات و خدمات مربوط به مجموعه ایران سایه را تمام و کمال انجام می دهد.

(0) نظر

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ یکی از بهترین گزینه ها برای فضای باز بیرون ساختمان هاست که خودرو را در برابر بارش های باران و برف و نور مستقیم خورشید محافظت نماید .لازم است در زمان انتخاب و خرید سایبان پارکینگ خودرو نکاتی را در نظر داشته باشید.

مشخصات سایبان پارکینگ

یکی از دلایل محبوبیت سایبان های برقی در فضای باز و حیاط ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری ، تفریحی و گردشگری به عنوان سایبان پارکینگ خودرو است که محافظ خوبی برای خودرو و سایر وسایل موجود در فضای باز می باشد. سایبان پارکینگ خودرو ، خودروها را در برابر تابش مستقیم خورشید و بارش های پراکنده باران و برف در فصل های مختلف محافظت می کند.

 معرفی سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ، سازه ای است سبک با پوشش یو پی وی سی و بهترین محافظ برای خودروی شما. هر فضایی که ماشین در آن قرار می گیرد از جمله پارکینگ های خانگی، اداره جات، فروشگاه ها و … به سایبان پارکینگ احتیاج دارد.

انواع سایبان پارکینگ

معمولا اسکلت سایبان پارکینگ از پروفیل آهن با روکش کروم یا پروفیل استیل ساخته می شود.در هنگام نصب سایبان پارکینگ از کابل های پرمقاومت فولادی و پیچ و مهره ی فولادی استفاده می شود پس به همین دلیل است که سایبان پارکینگ از استحکام بالایی برخوردار است.

پرکاربردترین نوع سایبان پارکینگ، سایبان فلزی است که دارای یک پوشش یو پی وی سی است.

امروزه استفاده از سایبان برای پوشش فضای باز ساختمان و استفاده از آن محیط برای صرف شام و گفتگو کاربرد دارد که با توجه به نوع کاربری سایبان ،نام گداری برای آن ها متفاوت است.

یکی از محبوب ترین انواع سایبان ،سایبان های برقی می باشند که بدون دخالت دست و نیروی انسانی تغییر موقعیت می دهند و باز و بسته می شوند.در این میان برای آن دسته از ساختمان هایی که پارکینگ سقف دار ندارند،راه حل مناسبی در نظر گرفته شده است.

آن ها می توانند با سفارش سایبان ثابت و متحرک پارکینگ از فضای بیرونی ساختمان به عنوان پارکینگ سقف دار استفاده کنند.

سایبان پارکینگ

مزایای استفاده از سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ بهترین محافظ خودرو در برابر نور خورشید، فضولات پرندگان، شیره ی درختان برف، باران و تگرگ است. سایبان پارکینگ معمولا استحکام بالا و انعطاف پذیری زیادی دارند.

سایبان پارکینگ خودرو قابلیت و امکانات فراوانی دارد که به افراد کمک می کند با اطمینان وسیله نقلیه خود را در فضای باز قرار دهند . چنان چه سایبان اتوماتیک را برای فضای بیرونی ساختمان انتخاب کرده اید می توانید آن را در صورت نیاز جمع کنید.

نصب و اجرای سایبان پارکینگ خودرو

به همان اندازه که طراحی و ساخت سایبان پارکینگ خودرو اهمیت دارد،در هنگام نصب و راه اندازی سایبان های برقی و ثابت نیز باید دقت و حساسیت داشته باشیم.

بسیاری از سیستم های برقی در زمان مراحل تولید سایبان برقی ،نصب و اجرای آن کیفیت محصول را تضمین می کند.

هرچه میزان مهارت و تجربه و دانش فنی شرکت های سازنده در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان بیشتر باشد، کیفیت سایبان ها بالا خواهد بود.

مواردی که در انتخاب و نصب سایبان پارکینگ خودرو باید توجه کنید

مهم ترین مواردی که در انتخاب و نصب انواع سایبان از جمله سایبان های پارکینگ باید توجه شود ،انتخاب متریال و جنس سایبان با توجه به محل قرارگیری سایبان و شرایط آب و هوایی آن منطقه باید انجام شود.

همان طور که می دانید کاربرد اصلی سایبان ها در فضای باز ایجاد سایه و جلوگیری از تابش نور خورشید و محافظت و نگهداری از خودرو و سایر تجهیزات در مواقع بارندگی می باشد.

طریقه ی نصب سایبان پارکینگ

نصب سازه سایبان پارکینگ در کمترین زمان ممکن انجام می شود چرا که تمامی مراحل ساخت در کارگاه از قبل انجام شده است و فقط در مکان مورد نظر مشتری نصب خواهد شد.

از مهم ترین موارد در انتخاب نوع سایبان،توجه به شرایط آب و هوایی منطقه می باشد.برای انتخاب سایبان تبلیغاتی در شرایط آب و هوایی نامناسب بهتر است برای جنس پارچه،موتور و متریال سایبان دقت کافی داشته باشیم تا یکی از بهترین و با کیفیت ترین سایبان ها را برای پوشش فضای بیرونی ساختمان داشته باشیم.

برای سایبان های تبلیغاتی از پارچه هایی که امکان چاپ بر روی آن ها وجود داشته باشد استفاده می شود،چاپ تبلیغات به صورت دیجیتال و فلکسی بر روی سایبان های تبلیغاتی انجام می شود.

تبلیغات بر روی سایبان یکی از مقرون به صرفه ترین انواع تبلیغات در مقایسه با سایر تبلیغات بر روی بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر می باشد.

چنان چه از سایبان پارکینگ خودرو در مناطقی که دارای رطوبت و بارندگی فراوانی هستند ،می خواهید استفاده کنید باید ابتدا شرایط منطقه ای خود را به کارشناس توضیح دهید و به منظور جلوگیری از خوردگی ، زنگ زدگی و خراب شدن موتور سایبان ، مناسب ترین سایبان را انتخاب و خریداری کنید.

همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت در سایبان در درجه اول باشد و بعد از آن به طراحی و رنگ سایبان توجه داشته باشید. یراق آلات مطمئن و محکم برای باز و بسته کردن سایبان باید در نظر گرفته شود تا مشکلاتی در زمان جمع یا باز شدن سایبان برقی به وجود نیاید.

چند نکته ی مهم در خرید سایبان پارکینگ

قیمت سایبان پارکینگ با توجه به مزایایی که دارد، بسیار مناسب است. عدم استفاده از سایبان پارکینگ هذینه های زیادی را برای صاحب ماشین به وجود می آورد


ساخت سایبان پارکینگ، از جمله خدمات شرکت است.  سایبان پارکینگ یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت است چرا که با تولید سایبان های پارکینگ مقاوم و کاربردی کار خود را تضمین می کند و با کیفیت خوب و قیمت سازه ساختنه شده آسایش و رضایت مشتری را به دست می آورد؛ علاوه بر آن سایبان پارکینگ یک محصول کابردی است که سلامت خودرو و کاهش هذینه های ناشی از عدم استفاده از سایبان پارکینگ را برای مشتری به وجود می آورد.

شما می توانید بر اساس ابعاد محل نصب سایبان، به شرکت سفارش دهید تا در کمترین زمان سازه ی خود را در خانه، محل کار و ویلایتان تحویل بگیرید.

قیمت سایبان پارکینگ خودرو

قیمت سایبان برقی پارکینگ از مهم ترین معیارهایی است که اکثر افراد برای خرید انواع سایبان به آن توجه می کنند.

به طور کلی قیمت سایبان پارکینگ خودرو را با توجه به جنس روکش یا پوشش سایبان ، جنس و متریال به کار رفته در ساخت سازه سایبان ، نوع موتور و قطعات به کار رفته در سایبان و میزان مساحت و ابعاد و اندازه سایبان محاسبه می شود.

یکی از مهم ترین معیارهای قیمت گذاری در سایبان پارکینگ خودرو ،دستی یا برقی بودن نوع سایبان می باشد.سایبان های برقی به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی آن قیمت بالاتری نسبت به سایبان های دستی دارند زیرا علاوه بر امنیت و زیبایی ،راحت تر از سایبان های دستی باز و بسته می شوند.برای اطلاع از لیست قیمت سایبان پارکینگ خودرو با مشاورین ایران سایه در تماس باشید.

(0) نظر

سایبان ماشین

سایبان ماشین یکی از کاربردی ترین انواع سایبان ثابت و متحرک می باشد و برای پوشش فضای باز ساختمان ، حیاط و اداره و فروشگاه استفاده می شود.تمام مراحل طراحی و ساخت سازه سایبان ماشین در کارگاه انجام می شود.

قرار گرفتن انسان و اجسام و دیگر موجودات در معرض نور آفتاب در کنار فواید آن، ضررهایی نیز به دنبال دارد. این ضررها باعث تکاپوی آدمی برای به کار گرفتن حداقل تلاش خود جهت نگهداری و محافظت از خود و وسایل است.

به طور مثال، قرار گرفتن خودرو در معرض نور خورشید، آسیب‌هایی به بدنه و موتور خواهد رساند. از این رو سایبان‌هایی طراحی و تولید شده‌اند تا از خودرو و دیگر مواد موجود در مرکز تابش آفتاب مراقبت کنند.

این سایبان‌ها که به سایبان ماشین نام‌ گذاری شده‌اند، با مقاومت و طول عمر بالا از ماشین در برابر نه تنها تابش خورشید بلکه بارش برف و باران و حتی گرد و خاک محافظت می‌کنند و سپری در مقابل آسیب می‌شوند.

در واقع این سایبان نوعی سقف برای خودرو می‌باشد و محل پارک خودرو را نیز چه در پارکینگ‌های بزرگ و چه در پارکینگ خانه‌ها مشخص می‌سازد.

انواع سایبان ماشین

سایبان ماشین از انواع مختلفی برخوردار است. سایبان خودرو به دو مدل ثابت و متحرک تقسیم می‌شوند. مدل ثابت سایبانی است که در مکان نصب شده و امکان جا به جایی یا باز و بسته شدن و هم‌ چنین انتقال به مکان‌های دیگر را ندارد.

مدل متحرک نوعی است که قابلیت حمل و نقل و استفاده در مسافرت و باز و بسته شدن یا حتی گسترده شدن اندازه سایبان را پیدا می‌کند. این مدل سایبان ماشین بسیار انعطاف پذیر بوده و به دو صورت دستی و برقی تولید می‌شوند. علاوه بر این‌ها سایبان‌های ماشینی از لحاظ جنس به انواع فلزی، آلومینیومی، چوبی، پی وی سی، فولادی و غیره تقسیم می‌شود.

سایبان‌های فلزی بسیار مقاوم هستند اما امروزه کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایبان پی وی سی نیز قابلیت جدا شدن اجزا و اتصال چند باره آن‌ها به یکدیگر را دارد و به سایبان همراه خودرو معروف است.

سایبان‌ ماشین هم چنین به لحاظ اندازه به دسته‌های بزرگ گسترده، متوسط و کوچک جهت پارکینگ خانه گروه بندی می‌شود.

سایبان ماشین

کاربرد سایبان ماشین

سایبان‌ها غالبا برای محافظت از تابش خورشید و بارش باران و برف مورد استفاده قرار می‌گیرند اما سایبان ماشین موارد استفاده‌ی دیگری نیز دارد. سایبان‌های ماشین، خودرو را از هر گونه برخورد اجسام ضربه زننده و یخ زدگی محافظت می‌کند.

این سایبان‌ها هم چنین باعث سالم و تمیز ماندن بدنه ماشین و طول عمر بیشتر خودرو می‌شوند. البته هر کدام از مدل‌های سایبان جهت محافظت از ماشین با توجه به جنس، اندازه، نوع قالب و چهارچوب دارای کارکرد متفاوتی هستند.

به طور مثال کارکرد سایبان‌هایی که مانند چتر بر روی باربند ماشین نصب می‌شوند با سایبانی که دارای پا‌یه‌های مستحکم هستند و هم خودرو و افراد را مصون نگه می‌دارد، متفاوت می‌باشد.

سایبان‌ها بر اساس سایز آن‌ها عموما فضای زیادی را برای پارک خودروها در اختیار می‌گذارند. سایبان ماشین هم چنین می‌تواند آلاچیقی زیبا برای گذران اوقات فراغت باشد و از طرفی به عنوان یک سازه‌ی محکم و ضد ضربه آسیب برخورد هر گونه جسم و فلزات خطرناک و آسیب رساننده را دفع می‌کند.

نصب سایبان ماشین

سایبان ماشین وسیله‌ای برای زیباتر کردن حیاط و پارکینگ و جلوگیری از ضربه به خودرو می‌باشد.برای نصب سایبان ماشین لازم است که جنس و طرح آن را انتخاب و سفارش داد. سپس محل جای گرفتن آن را مشخص کرد.

این سایبان‌ها سازه‌ی پیش ساخته نیستند. به همین دلیل برای سفارش سایبان خودرو باید یکی از شرکت‌ها و تولیدی‌‌های قابل اطمینان را انتخاب و به آن‌ها اعتماد کرد. سقف و پایه‌های سایبان باید دارای مقاومت و ضد ضربه باشند، به همین دلیل متریال موجود در آن‌ها بسیار مهم است.

ایرانیت فلزی و ورقه‌های کم دوام پلی کربنات ماده اصلی سایبان‌های ماشین در چند سال گذشته بوده‌اند اما با روی کار آمدن ورقه‌ها و سقف‌های پی وی و سی و چوبی استفاده از صفحات فلزی آلومینیومی و فولادی بسیار کمتر شده است.

بنابراین نصب سایبان ماشین و کنار هم گذاشتن اجزای آن نیازمند تیم متخصص و افراد با تجربه می‌باشد.

سایبان ماشین

فقط مرحله نصب و راه اندازی آن در محل مورد نظر در زمان کوتاه توسط نیروهای متخصص شرکت سازنده انجام می شود.

طراحی و ساخت سایبان ماشین

همان طور که می دانید استفاده از سایبان ماشین در فضای باز حیاط خانه و ساختمان های اداری و تجاری به منظور حفاظت و مراقبت از ماشین های پارک شده در برابر تابش مستقیم خورشید ،بارندگی های پراکنده باران و برف در طول سال ، فضولات پرندگان ، گرد و غبار می باشد .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه و نصب موتور الکتریکی بر روی انواع سایبان باعث شده که آسایش و راحتی به محیط هدیه شود و در صورت نیاز با تغییر شیب سایبان از آن در موقعیت های دیگر استفاده کرد.

یکی از متداول ترین انواع سایبان ماشین که از سازه فلزی یا پوشش یو پی وی سی طراحی و ساخته می شوند و برای محافظت از خودرو در برابر اشعه خورشید استفاده می شوند.از مهم ترین ویژگی های یک سایبان خودرو برقی استحکام و انعطاف پذیری بالای سازه در کنار زیبایی آن می باشد.

سایبان ارزان قیمت ماشین

سایبان ماشین از پوشش های مختلف پارچه ، پی وی سی یا پلی کربناتی استفاده می شود و اغلب برای قیمت گذاری انواع سایبان ها از روی نوع سازه ،جنس پارچه پوشش و ابعاد و اندازه سایبان قیمت گذاری انجام می شود.هرچه قیمت سایبان ارزان باشد دلیل بر کیفیت خوب یا بی کیفیت بودن آن نیست .

برای آن که از کیفیت سایبان بازویی یا سایبان برقی ماشین مطمئن باشید بهتر است با کارشناس و مشاوره مجموعه معتبر مشورت های لازم را داشته باشید.آن ها با بررسی دقیق سایبان می توانند میزان مقاومت و استحکام سایبان ماشین را مشخص کنند و قیمت نهایی را اعلام کنند.

مشخصات سایبان ماشین

سایبان ماشین برای محافظت و مراقبت انواع خودرو در فضای باز کاربرد دارد .از ویژگی های مهم انواع سایبان بازویی ماشین یا سایبان ماشین سیار می توان به قابلیت شستشوی سقف ،دوام و پایداری سازه در برابر شرایط جوی نامناسب ،عملکرد و انعطاف پذیری سایبان اشاره کرد.

خرید سایبان ماشین

برای خرید سایبان‌های ماشینی باید به امور مختلفی توجه کرد. اینکه سایبان ماشین را برای چه اندازه و مکانی می‌خواهید بسیار مهم است. سایبان‌ خودرو انواع مختلفی دارد و توجه دقیق به نیاز خود در انتخاب بهتر سایبان موثر است.

هم چنین متریال به کار رفته در سایبان ماشین می‌تواند بخش زیادی از قیمت سایبان را تعیین کند. گاهی یک سایبان برای ماشین دارای ارزش معماری گونه‌ی بالایی است و این عامل خرید آن را ممتاز می‌کند. سایبان ماشین می‌تواند بنا به درخواست سفارش دهنده در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف و اندازه‌های متفاوت و با قابلیت‌های گوناگون طراحی و تولید شود.

مزایای سایبان ماشین

اینکه تصمیم به خرید یک سایبان ماشین گرفته‌اید، نشان می‌دهد برای سلامتی و آینده‌ی خودروی خود دارای دغدغه هستید. از جمله مزایا‌ها و دلایل استفاده از سایبان خودرو می‌توان به مقاومت بالا و وزن سبک بر اساس مواد با کیفیت موجود در ساخت سایبان، دارای سیستم زه کشی آب باران، ممانعت از ورود برودت در زمان سرما و حرارت در زمان گرما، جلوگیری از هرگونه آسیب و صدمه‌ی فیزیکی به بدنه‌ی ماشین و هن چنین فضولات پرندگان و حیوانات، استفاده‌ی چند منظوره از پارکینگ منازل، امکان جا سازی کردن نورهای کوچک بر روی پروفیل‌های سقف‌های متحرک، جلوگیری از یخ زدگی خودرو و داغ کردن موتور فصول گرما و سرما و غیره اشاره کرد.

قیمت و فروش سایبان ماشین

قیمت سایبان‌های ماشین برای خرید آن بسیار مهم است. اینکه چه متریال و موادی در سایبان به کار رفته است تا از یک سایبان معمولی به یک سایبان ماشین بو درجه‌ی کیفی الف برسد، در تعیین کردن قیمت حائز اهمیت است. عموما سایبان ماشین متحرک از نوع ثابت و سایبان ماشین برقی نسبت به نوع دستی از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

سایبان ماشین

نحوه کار سایبان برقی ماشین چگونه است؟

احتمالا در کوچه و خیابان سایبان های دستی را دیده اید که با نیروی انسانی باز و بسته می شوند و مشکلات خاص خود را دارند .با طراحی و ساخت انواع سایبان اتوماتیک طرفداران این سایبان به یکباره افزایش پیدا کردند زیرا تنها با فشردن یک دکمه سایبان به صورت خودکار باز و بسته می شد.

سایبان ماشین برقی با نصب موتور الکتریکی بر روی آن از راه دور با ریموت کنترل امکان تغییر شیب یا باز و بسته شدن پوشش سایبان را دارند و همین موضوع باعث شده که در میان سایبان های تولید شده سایبان برقی طرفداران بسیاری داشته باشد.راحتی ، زیبایی و مقرون به صرفه بودن سایبان های اتوماتیک باعث شده که جزو پرطرفدارترین انواع سایبان ها محسوب شوند.

از سایبان های تمام اتوماتیک بیشتر برای فروشگاه های بزرگ و مغازه های کسب و کار استفاده می شود اما به دلیل زیبایی و راحتی برای ویلا ، استخر و ساختمان های مسکونی نیز این سایبان ها نصب و اجرا می شوند.

همان طور که می دانید قیمت سایبان های ثابت و برقی با توجه به عواملی مختلفی از جمله جنس پوشش سایبان ،جنس و قیمت متریال استفاده شده در سازه و ابعاد و اندازه آن و نوع کاربرد سایبان محاسبه می شود اما در این میان با توجه به این عوامل در سایبان های ثابت و برقی یکسان است ،به طور کلی قیمت سایبان برقی به دلیل نصب موتور الکتریکی نسبت به سایبان ثابت بالاتر می باشد.

عدم استفاده از سایبان ماشین چه مشکلاتی را به همراه دارد؟

اگر مجبور باشید خودرو خود را در روزهای گرم یا سرد سال در فضای بیرون پارک کنید به مروز زمان به دلیل تابش مستقیم نور خورشید و یا بارندگی باران و برف مشکلاتی از جمله یخ زدگی و آسیب به شاسی و بدنه خودرو و تاثیرات مخرب بر روی باتری ماشین در اثر گرما شدید ایجاد خواهد شد .برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است هرچه سریع تر اقدام به خرید سایبان ماشین کنید.

شرکت صنعتی ایران سایه با سابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان‌های ماشین این اطمینان را به شما القا می‌کند که از بهترین نوع محصول بهره مند شوید.


(0) نظر

سایبان حیاط

سایبان حیاط یکی از چیزهایی است که امروزه در هر خانه ای نیاز است. آب و هوای متنوع کشور ما ایران، باعث شده بعضی از استان ها  در تمامی روز های سال آب و هوای خوبی داشته باشند و بخواهند از فضای حیاط خانه ی خود استفاده کنند اما آفتاب یا بارش های جوی مانع از این کار می شود یا خیلی از افراد به فکر مسقف کردن حیاط خلوت خود هستند؛ ما برای این کارها، سایبان حیاط را به شما توصیه می کنیم.

به طور کلی سایبان حیاط، باعث افزایش استفاده از فضای بیرونی می شود. سایبان حیاط انواع و اقسام گوناگونی دارد که در ادامه با انواع آن، نحوه ی نصب آن و مزایای استفاده از آن آشنا می شویم.

سایبان حیاط بازویی

مزایای مهم در مورد خرید سایبان حیاط کدام است؟

تا شما در خانه تان حیاط خلوت مسقف نداشته باشید، طعم لذت استفاده از حیاط خلوت را نچشیده اید؛ این بخش از منزل شما باعث راحتی هر چه تمام تر شما می شود چرا که این فضا به فضای منزل شما اضافه می شود و شما می توانید به راحتی از این فضای مسقف که توسط سایبان حیاط پوشیده شده  برای آشپزی با قرار دادن اجاق گاز، یا با قرار دادن ماشین لباس شویی برای شست و شوی لباس ها استفاده کنید و یا حتی وسایل و لوازم اضافی آشپزخانه یا منزل را به این فضا منتقل کنید.

نصب سایبان حیاط به شما یک فضای خصوصی و راحت را هدیه می دهد؛ خیلی از افراد از این فضا برای نشستن عصرگاهی و خوردن چایی و وقت گذراندن با هم استفاده می کنند. اگر شما حیاط خلوتی داشته باشید که سقف و سایبانی ندارد می دانید که حیاط خلوت یا پاسیوی شما در اثر بارش باران و برف یا وزش باد و طوفان، پر از گرد و خاک می شود و یا حتی محل تجمع آشغال های ریز همسایه ها شود.

در آن آپارتمان هایی که پاسیوشان به بالا پشت بام راه دارد، زمین پاسیوی شما علاوه بر گرد و خاک، پر از فضولات پرندگان و آب باران و … می شود و یا اگر چیزی در حیاط خلوت خود قرار داده اید و از حیاط خلوت خود به عنوان انباری استفاده می کنید به خاطر موارد فوق و نور خورشید، آن وسیله فرسوده و در نتیجه از بین خواهد رفت.

همان طور که می دانید یکی دیگر از کاربرد های سایبان حیاط، در حیاط منازل است. که در زیر سایبان حیاط، مبلمان فضای باز قرار می دهند؛ در واقع سایبان حیاط آن محیط را تبدیل به یک فضای دنج و خانگی می کند. می دانید که در روزهای آفتابی یا بارانی هر چقدر حیاط شما با صفا باشد،اگر سایبان نداشته باشد هیچ کس حاظر نیست از آن فضا بیش از چند دقیقه استفاده کند.

چند نکته ی مهم در مورد خرید سایبان حیاط

بعضی از سایبان های مورد استفاده در حیاط منازل از جنس پارچه ای هستند که به دلیل در معرض قرار باران، نور خورشید و …  قرار گرفتن سریع فرسوده شده و از بین می روند.

اگر بعد از خواندن این مقاله این سوال برایتان پیش آمده که قیمت سایبان چقدر است، باید بگوییم اصلا و ابدا نگران قیمت سایبان حیاط نباشید، شما با یک قیمت مناسب می توانید سایبان حیاط خود را خریداری کنید. باید بدانید که فلزی که در سایبان به کار می رود در قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و بعضی از مدل های آن برای شما گران تمام خواهد شد مانند سقف های فلزی و آلمینیومی.

نکته ی دیگر آن است که اگر قصد لوکس کردن فضای حیاط خلوت خود را دارید می توانید از سقف کاذب استفاده کنید تا دیگر بین سایر اجزای خانه و حیاط خلوت تفاوتی نباشد، اما از یاد نبرید که هزینه ی تمام شده زیاد خواهد بود.

سایبان حیاط

معرفی انواع سایبان حیاط

سایبان حیاط یکی از بهترین انتخاب های دکوراسیون فضای بیرون محسوب می شود زیرا زمانی که بخواهید از این فضا برای برگزاری مراسم و دورهمی های دوستانه استفاده کنید ،هرچند که به خرید وسایل و تجهیزات لازم از جمله میز و صندلی ، باربیکیو و.. فکر کرده باشید،مهمان ها در زیر نور مستقیم خورشید یا شرایط بد آب و هوایی حاضر نیستند بیرون بمانند.

با طراحی و ساخت سایبان حیاط می توانید علاوه بر استفاده از فضای باز حیاط ،زیبایی و شیک بودن را در این فضا داشته باشید.این سایبان مورد استفاده بسیاری از خانه های بزرگ حیاط دار و ویلایی است .به دلیل تنوع شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف کشور،افراد را به فکر ساخت انواع سایبان ثابت و سایبان برقی می اندازد.

سایبان حیاط انواع و اقسام گوناگونی دارد. در یک تقسیم بندی کلی، سایبان های حیاط به دو دسته ی سایبان حیاط خلوت و سایبان منازل تقسیم می شود. اگر شما در طبقه ی اول یا همکف ساختمانی زندگی می کنید و به فکر مسقف کردن حیاط خلوت خود هستید، سایبان حیاط بهترین گذینه برای شماست.

سایبان حیاط خلوت برای افرادی کاربرد دارد که می خواهند فضای حیط خلوت خود را به یک فضای دنج و آرام تبدیک کنند و یا از آن به عنوان رخشورخانه، یا محل گذاشتن اجاق گاز و یا انباری استفاده کنند. خیلی از افراد هم می خواهند که این فضا را مسقف کنند تا از گرد و خاک و فضله ی پرندگان در امان باشند.

نوع دیگر سایبان حیاط، سایبان منازل و خانه های ویلایی است که در زیر این سایبان ها، مبلمان حیاط و نیمکت قرار می گیرد تا افراد بتوانند به راحتی از فضای حیاط منزل و و ویلای خود بدون آسیب رسیدن اندکی آفتاب و یا اثری از باران و … لذت ببرند. این لذت را از خود دریغ نکنید! خیلی از افراد سایبان پارکینگ را جز سایبان حیاط می دانند در حالی که این تصور غلط است و آن سایبانی که در زیر آن خودرو و سایر وسایل نقلیه قرار می گیرد، سایبان پارکینگ که در مکان حیاط نصب شده است.

هر کدام یک از نوع های سایبان حیاط، مدل ها و رنگ های گوناگونی دارد که خریدار می تواند با توجه به فضای مورد استفاده اش و سلیقه ی شخصی خود بهترین انتخاب را داشته باشد.

در کشور ما افرادی که در مناطق شمال کشور ساکن هستند در بیشتر روزهای سال آب و هوای ابری و بارانی را تجربه می کنند و در مناطق مرکزی چهارفصل و مناطق جنوبی نیز روزهای گرم را در طول سال تجربه می کنند.

بنابراین با طراحی و ساخت سایبان حیاط که قابلیت باز و جمع شدن دارد می تواند گزینه مناسبی برای دورهمی و گذراندن لحظات شاد در کنار خانواده باشد.

سایبان ها به دو دسته سایبان ثابت و سایبان اتوماتیک طراحی و ساخته می شوند. سایبان هایی که برای پوشش فضای باز حیاط خانه های ویلایی استفاده می شود می تواند از نوع سایبان ثابت یا سایبان برقی باشد.محافظت و جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و ضد آب بودن و استحکام و مقاومت سایبان در برابر عوامل جوی از مهم ترین ویژگی های یک سایبان محسوب می شود.

سایبان حیاط خلوت

یکی از انواع سایبان های مورد استفاده برای پوشش فضای بیرونی خانه، سایبان حیاط خلوت می باشد.بسیاری از افراد تمایل دارند که از فضای کوچک حیاط خلوت خانه به عنوان مکان راحت و دنج برای نشستن و گفتگو استفاده کنند.از این رو شرکت های سازنده انواع سایبان برقی و سایبان ثابت ،نمونه ای از سایبان را در ابعاد و اندازه کوچک برای حیاط خلوت می توانند طراحی و تولید کنند .

سایبان حیاط برای ماشین  

همان طور که می دانید کاربرد اصلی سایه بان برای محافظت و مراقبت از افراد و وسایل نقلیه در برابر اشعه خورشید و شرایط جوی ناپایدار در طول سال است . سایبان حیاط برای ماشین یکی از انواع سایبان های تولید شده برای حیاط خانه هاست که مانع آسیب به خودرو در طول سال در برابر بارش های فصلی و جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به خودرو می گردد.

از سایبان های حیاط برای خانه های ویلایی به منظور برگزاری مراسم و دورهمی های دوستانه بیشتر استفاده می شود و هم چنین برای محافطت از وسایل نقلیه و خودرو در برابر نور مستقیم خورشید و شرایط ناپایدار جوی استفاده می شود.با احداث سایبان در خانه های ویلایی علاوه بر زیبایی ، امنیت خانه ویلایی نیز بیشتر می شود .

برای پوشش فضای باز حیاط خانه های بزرگ می توانید از انواع سایبان های ثابت و متحرک استفاده کنید.سایبان های تاشو ،چتری ، پارچه ای با جنس و متریال با کیفیت می توانند انتخاب مناسب برای حیاط خانه های ویلایی باشند.

قیمت سایبان حیاط

فاکتورهای در قیمت انواع سایبان حیاط تاثیرگزار است که در ادامه هر یک از آن ها بررسی خواهیم کرد.برای تعیین قیمت سایبان ابتدا با مشاور و کارشناس متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.آن ها با بررسی شرایط و اطلاع از قیمت متریال می توانند قیمت نهایی سایبان را تخمین بزنند.

به طور کلی برای تعیین قیمت انواع سایبان کیفیت مواد اولیه در طراحی و ساخت سایبان ، برند و شرکت سازنده سایبان ، کاربرد سایبان ، ابعاد و اندازه سایبان نقش مهم و اساسی در تعیین قیمت سایبان دارد.

سایبان حیاط ثابت از لحاظ قیمت نسبت به سایبان های برقی که با کمک نیروی الکتریکی باز و بسته می شوند،قیمت پایین تری دارند.سایبان های برقی علاوه بر زیبایی به دلیل نصب موتور برقی بر روی سایبان راحتی و آسایش را به کاربرد در زمان باز و بسته کردن سایبان می دهد.

سایبان حیاط

چنان چه قصد خرید انواع سایبان ثابت یا سایبان تمام اتوماتیک را دارید ،می توانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه ایران سایه در این زمینه مشورت داشته باشید.

(0) نظر

خرید سایبان مغازه

سایبان یکی از اجزای دکوراسیون و اکسسوار خارجی مغازه ها است که در گذشته فقط برای محافظت مغازه از باران و تگرگ در زمستان ها و جلوگیری از تابش مستقیم خورشید داخل مغازه در تابستان بود و به صورت دستی است که با یک اهرم اندازه آن تغییر می کرد اما امروزه شامل موارد دیگر هم می شود با خواندن این مقاله تا انتها بهترین انتخاب را در خرید سایبان مغازه ی خود می کنید.

انواع سایبان مغازه

از انواع سایبان مغازه می توان به سایبان مغازه برقی، سایبان مغازه دستی و سایبان چتری اشاره کرد که سایبان برقی پر طرفدار ترین نوع آن به شمار می رود.

سایبان مغازه

مزایای خرید سایبان مغازه تبلیغاتی

سایبان مغازه یکی از شیوه های تبلیغات محیطی، که تبلیغ بر روی سایبان مغازه سر در فروشگاه ها است که با توجه به ویژگی های منحصر به فرد سایبان مغازه ،مورد توجه بسیاری از مدیران بازاریابی و تبلیغات قرار گرفته است.

برخی از مزیتهای سایبان مغازه تبلیغاتی به شرح زیر است .به دلیلی کاربردی بودن سایبان مغازه تبلیغاتی استقبال زیادی از آن می شود.

سایبان تبلیغاتی فروشگاهی هم در حالت باز و هم در حالت جمع شده نمایانگر تبلیغات شماست. سایبان مغازه تبلیغاتی به دلیل داشتن ساختار غیر مسطح و ارتفاع پایین ، از تمام زوایا جنبه تبلیغاتی خود را حفظ کرده و حتی برای عابران پیاده نیز قابل رویت است.

سایبان مغازه امروزه در کنار نقش محافظت، نقش تبلیغاتی و زیبایی پیدا کرده است. با نصب سایبان برقی در کافی شاپ ها و هتل ها می توان چشم انداز فضا را تغییر داد و گیرایی آن را دو چندان کرد.

سایبان مغازه ی برقی به دلیل خصوصیت کنترل از راه دوری که دارد به آسانی می توان آن را از داخل مغازه یا فروشگاه کنترل کرد.

نکته ی جالب توجه دیگر در مورد سایبان مغازه ی برقی سنسور حساس به نور است که به صورت اتوماتیک هنگام تابش آفتاب باز می شود و در هنگام غروب و کم شدن نور هم به طور خودکار بسته می شود.

فضای داخلی را خنک نگه داشته باعث بازده انرژی و جلوگیری از فساد مواد می شود. وجود سایبان مغازه حتی از کثیف شدن و جرم گیر شدن شیشه ها جلوگیری می کند و نقش حفاظتی را دارا می باشد.

نصب آرم تبلیغاتی بر روی سایبان مغازه می توان یک ترفند بازار یابی باشد که اگر این لوگو نام آشنا باشد یا به صورت یونیک طراحی شده باشد نظر مشتری را جلب می کند و برای مغازه دار هم مفید واقع می شود.

سایبان چتری در محیط های باز کاربرد دارد و باعث زیبایی هرچه تمام تر فضا می شود کشیدن نایلون یا پارچه برزنتی منظره ی زشتی را ایجاد می کند و ظاهر رستوران و یا مغازه را تغییر می دهد.

می توان سایبان چتری را با توجه به فراخور موقعیت باز یا بسته کرد و روی آن مه پاش یا هیتر نصب کرد و شرایط مطلوبی را برای مشتری ایجاد کرد.

سایبان مغازه تبلیغاتی هزینه بسیار کمتری نسبت به بیلبورد و تابلوهای فلکسی فیس در بر دارد. سایبان مغازه تبلیغاتی قابلیت چاپ سیلک اسکرین و دیجیتال را داراست و حتی می توان تصویر مورد نظر را بصورت چهار رنگ و با وضوح بالا بر روی سایبان مغازه تبلیغاتی چاپ نمود.

سایبان مغازه تبلیغاتی قابل شستشو است و پس از کثیف شدن هزینه تعویض را به صاحبان آگهی تحمیل نمی کند و با یک شستشوی ساده نمای اولیه سایبان مغازه تبلیغاتی باز خواهد گشت و از همه مهمتر اینکه بر خلاف تابلوهای سر در فروشگاه ها ، برای تبلیغات بر روی سایبان مغازه،عوارضی از سوی شهرداری دریافت نمی شود.

سایبان مغازه

جنس سایبان مغازه

مهم ترین نکته ای که در خرید سایبان مغازه باید توجه داشت جنس پارچه و اسکلت آن می باشد که با توجه به شرایط اقلیمی تعریف می شود. اگر محیط زندگی شما بارانی است و رطوبت بالایی دارد بهتر است از پارچه ی ضد آب برای سایبان مغازه ی شما استفاده شود تا دچار پوسیدگی و نم زدگی نشود.

برای اسکلت آن هم باید از رنگ ضد زنگ استفاده شود تا در مرور زمان دچار خوردگی و سستی سایبان مغازه نگردد. برای مناطق کویری و مکان هایی که تابش مستقیم نور خورشید در طولانی مدت دارد پارچه هایی با طیف رنگی تیره توصیه می شود تا حداکثر گرما را جذب کند و مانع از رسیدن اشعه به مواد داخل مغازه شود. استفاده از پارچه هایی مانند نانو، پی وی سی و برزنت امروزه متداول تر است که با تناسب مکان انتخاب می شود.

سایبانی که برای پارکینگ های سر باز استفاده می شود معمولا از جنس فلزی است و برای مغازه به صورت متداول از جنس برزنت استفاده می شود. نوع دکور و پهنای شیشه های آن در تعیین تعداد سایبان نقش بسزایی دارد ولی به طور معمول سایبان مغازه به صورت منحنی ساخته می شود.

قیمت سایبان مغازه

برای تعیین قیمت سایبان مغازه فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می شود که با توجه به آن می توان قیمت نهایی خرید سایبان مغازه را محاسبه کرد.

عوامل موثر بر قیمت سایبان مغازه یا فروشگاهی شامل  نوع ماده اولیه به کار رفته در طراحی و تولید سایبان، ابعاد و اندازه سایبان، جنس پوشش یا پارچه سایبان،متراژ و مساحت فضای مورد نظر، نصب موتور یا تجهیزات مختلف سرمایشی و گرمایشی بر روی سایبان، نصب سنسور یا سیستم های کنترل از راه دور و غیره

با در نظر گرفتن این موارد می توان قیمت محصولات شرکت های تولید کننده سایبان را محاسبه کرد.

سایبان مغازه

نکات نصب سایبان مغازه

نصب سایبان مغازه و سایبان حیاط باید توسط افراد متخصص این امر صورت بگیرد زیرا بازو ها و اتصالاتی که سایبان مغازه را به دیوار متصل می کند بسیار حساس است و کوچک ترین بی احتیاطی در آن موجب می شود تا خسارات و صدماتی هم به موتور و براکت های سایبان و هم به شخص نابلد وارد شود.

به منظور کاهش صدمات نگه داری های ایمنی بازوی سایبان مغازه تا آخر فرایند نصب جدا نکنید. نصب سایبان مغازه را در محیط خشک و با رعایت کامل نکات ایمنی انجام بدهید تا از بروز شوک الکتریکی جلوگیری شود. سیم های برق متصل به سایبان مغازه را به دور از وسایل تیز قرار دهید و برای جلوگیری از خطرات جدی سیم را جمع کرده و به دور از مناطق پر رفت آمد قرار دهید. در هنگام برف و بوران شدید و یا وزش باد شدید سایبان را جمع کنید تا از بروز خسارات جدی جلوگیری شود.

هیچ شئ را به هیچ عنوان بر روی سایبان قرار ندهید و یا افراد تحت هیچ شرایطی بر روی آن قرار نگیرند که خسارات جدی و جانی را در پی خواهد داشت. براکت ها حتما بر روی ستون و یا دیوار تکیه گاه نصب شود و در هنگام نصب براکت ها باید به این موضوع توجه داشت که براکت ها بر روی تکیه گاه

دقیقا در سمتی قرار بگیرند که تعیین شده اند، جای براکت های راست و چپ را نمی توان عوض کرد.

نصب سایبان مغازه حداقل باید 3 متر بالاتر از سطح زمین باشد، و هیچ مانعی نباید در طول سایبان باشد تا از باز شدن سایبان ممانعت به عمل نیاید در غیر این صورت خسارت جدی به ساختار سایبان وارد خواهد شد. اگر سطحی که می خواهید براکت ها را به روی آن نصب کنید نا هموار است سعی کنید تا از پوش ها و یا دیوار های کاذب برای سطح آن استفاده کنید تا از محکم بودن براکت ها اطمینان یابید.

نصب کردن براکت بر روی سطح ناصاف و یا ملات شل باعث سقوط آن می شود و خطرات جانی را در پی دارد بنابراین بهتر است از سطوح بتنی یا آجری برای نصب آن استفاده شود. تا پایان مراحل نصب سایبان مغازه به هیچ عنوان سیم برق را به برق وصل نکنید.

شرکت ایران سایه با سابقه ی درخشان در عرضه و فروش تخصصی سایبان این اطمینان را به شما می دهد تا خرید منحصر به فردی را تجربه کنید.

(0) نظر

رنگ آمیزی ساختمان

کلیه نکات برای رنگ آمیزی ساختمان

نقاشی ساختمان یک ضرورت برای نوسازی فضای داخلی و خارجی ساختمان ها است که در بین این فظای بزرگ دیوارها بخش بزرگی از فضا را اشغال کرده و بالاترین سطح دید را نسبت به جاهای دیگر در اختیار دارند و برای یک فضای تمیز و دارای دیوارهای نقاشی شده از لوکس ترین طرح ها، بهترین چیدمان منزل، لوازم خانگی گران قیمت استفاده می کنند که جلوه خاصی را برای ساختمان ها به وجود می آورد .

در این خصوص شرکت های زیادی هستند که فعالیت دارند و می توان برای رنگ آمیزی ساختمان خود از مجرب ترین افراد استفاده کرد تا ضمن استفاده از بهترین کیفیت ممکن در انتخاب رنگ ها زیبایی دکوراسیون ساختمان را دو برابر کند.

رنگ آمیزی ساختمان

انواع رنگ آمیزی ساختمان

رنگ آمیزی ساختمان نیز عین مصالح دیگری که در ساختمان ها استفاده می شود از انواع مختلفی وجود دارد که در اینجا به معرفی چند نمونه از آن ها می پردازیم.

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک نمونه ای از رنگ معماری ساختمان است که در بین انواع مختلف رنگ های ساختمانی دیگر موجود است مدت هاست که یکی از پر کاربرد ترین رنگ ها است و معمولا رنگ آمیزی دیوار با رنگ پلاستیک از آسان ترین روش ها می باشد که از طرفی دیگر خشک کردن آن نیز در سریع ترین زمان ممکن اتفاق می افتد.

بنابراین این نکته مهم را باید در نظر داشت که برای استفاده از رنگ پلاستیک به یک نقاش حرفه ای احتیاج دارید که خدمات ارائه شده برای شما را با بهترین شکل ممکن به پایان برساند و در این خصوص افرادی که تجربه ای رنگ آمیزی ساختمان نداشته اند نمی توانند به راحتی این کار مهم را بر عهده بگیرند زیرا موجب خرابی کار و بی کیفیت بودن سطح کار می شوند.

رنگ روغنی

رنگهای روغنی نیز از جمله رنگ هایی هستند که برای نقاشی دیواره های داخلی ساختمان کابرد زیادی را به همراه دارند که معمولا رنگ های روغنی به سه دسته تقسیم می شوند: رنگهای روغنی براق ، رنگ های روغنی نیمه مات و رنگ های روغنی مات در دسترس هستند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد و از هر کدام از این دسته بندی رنگ ها در قسمت های مختلفی از ساختمان به کار می رود و همچنین از این رنگ به عنوان یکی از مصالح ساختمانی عایق بندی و استیل ضد زنگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد

بنابراین از رنگ های روغنی نیز به راحتی می توان با توجه به مصرف خود از انواع مختلفی از قبیل این دسته استفاده کرد و این مورد از رنگ نیز کاربرد زیادی در رنگ آمیزی ساختمان را بر عهده دارد.

رنگ اکریلیت

اگر اطلاعات کافی در مورد رنگ را داشته باشید حتما این مورد بار ها برایتان اتفاق افتاده است که با رنگ اکریلیت آشنایی داشته باشید و عمدتا از رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان برای ایجاد نقش شخصی یا چیزی بر روی دیوار ها می باشد و از جمله رنگ هایی است که کاربرد خاص خود را به همراه دارد و در مصارف دیگر نمی توان از رنگ اکریلیت استفاده کرد و تنوع رنگی که اکریلیک با خود دارد در سطح بالا وجود دارد

از طرفی دیگر از جمله رنگ‌ های انعطاف ‌پذیر است که شما می‌ توانید بر روی هر سطحی آن را اجرا کنید  معمولا پایه اصلی این رنگ آب است در نتیجه بسیاری از افراد که با پایه نفت موافق نیستند می توانند از رنگ اکریلیت برای مصارف خود استفاده کنید.

رنگ پتینه

هنر پتینه یکی از زیباترین هنرهای است که در ایران از آن استفاده می شود که می توانید برای تبدیل خانه خود به یک اثر هنری از آن استفاده کنید، استفاده از رنگ پتینه ممکن است به عنوان دوران باستان در ذهن بسیاری از افراد باشد اما  پتینه در اصل به عنوان یک هنر ایتالیایی شناخته شده است ولی سلیقه و هنر ایرانیان در استفاده از این رنگ باعث شده است تا یک سبک منحصر به فرد در ایجاد شود.

این هنر مورد توجه همه قرار بگیرد که رنگ پتینه به دو سبک کلاسیک و مدرن در دسترس می باشد و با توجه به نوع دکوراسیون داخلی و سبک آن می توان از این رنگ استفاده کرد که این نوع از رنگ نیز توسط استاد کار گر ماهر در ساختمان ها انجام می شود.

رنگ آمیزی ساختمان
انواع طرح و شیوه های نقاشی ساختمان

در رنگ آمیزی ساختمان ها با انواع مختلفی از طرح ها و شیوه های نقاشی ساختمان برخورد می کنیم که در این قسمت به چند مورد از طرح های موجود اشاره می کنیم و این طرح ها عبارتند از ایجاد بافت با مولتی ‌کالر، رنگ‌آمیزی ساختمان متالیک، تکنیک پاششی، رنگ سایه روشن، رنگ آمیزی ساختمان با اکلیل، روش بافت‌دار کردن، بلکا، روش استنسیل، رنگ‌آمیزی دیوار با اسفنج و … موجود هستند.

از چه فاکتورهایی برای رنگ آمیزی ساختمان استفاده می شود؟

معمولا در بررسی رنگ ها با فاکتور هایی برای رنگ آمیزی در ساختمان برخورد می کنیم و این فاکتور ها بر اساس مشخصات و انتخاب نوع رنگ در منزل مشخص می شود و باید در این زمینه اطلاعات کافی را داشته باشید تا رنگی مناسب برای محلی که در نظر گرفته اید خریداری کنید.

قیمت رنگ آمیزی ساختمان

رنگ به خاطر اینکه از انواع مختلفی در بازار وجود دارند برای این که بخواهیم قیمت رنگ آمیزی ساختمان خود را مورد بررسی قرار دهیم در قدم اول باید مشخصات ساختمان از نوع اندازه و ابعاد و همچنین محل مصرف را در نظر داشته باشیم که هر چقدر متراژ ساختمان بیشتری داشته باشیم قیمت رنگ آمیزی نیز روند افزایشی را با خود به همراه دارد و قبل از خرید رنگ و همچنین رنگ آمیزی ساختمان ها باید این موارد گفته شده را در نظر بگیرید.

ابزار های مورد استفاده برای رنگ آمیزی ساختمان های بلند

برای اینکه کار رنگ آمیزی ساختمان خود را شروع کنید پس از خرید رنگ به ابزار هایی از جمله انواع قلم مو برای رنگ آمیزی نمای ساختمان، پد رنگ آمیزی، اسپری رنگ، انواع پاشنده دستی یا اسپری رنگ، غلطک برای رنگ آمیزی، نردبان، سنباده، کاردک، نیاز خواهید داشت تا بتوانید کار رنگ آمیزی ساختمان را تمام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت worksafety-pazirik.com مراجعه کنید.

(0) نظر

پیچ و رولپلاک نما

معمولا از پیچ و رولپلاک نما در ساختمان ها استفاده می شود و در روی سنگ نمای ساختمان برای جلوگیری از شل شدن سنگ نمای ساختمان کاربرد دارند .

در سنگ نماهای ساختمان ها با استفاده از داربست و طناب برای ایجاد محکم کاری و نگه داشتن سنگ نماهای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد تا در این صورت  استفاده از موارد گفته شده از وقوع هر گونه خطرات احتمالی جلوگیری کرد و امنیت ساختمان محل کار خود را تا حد زیادی افزایش داد.

 پیچ رولپلاک نما یک نوع بست می باشد که بر روی دیوار ها نصب می گردند و جنسی که دارند عمدتا از پلاستیک و مخروطی شکل ساخته شده اند  .

از جمله بهترین پیچ ها در هنگام اسکوپ کردن پیچ گالوانیزه می باشد بنابراین این پیچ در برابر شرایط مختلف جوی دارای مقاومت زیادی است و همچنین پیچ ها را باید بر روی بتونه قرار داد لازم به ذکر است که در ساختمانی که از این نوع پیچ و رولپلاک نما استفاده شده اند در فاصله بیشتر از 5 متری در معرض دید قرار نمیگیرند و نمیتوان پیچ و رولپلاک موجود بر روی سنگ ها را تشخیص داد.

ابزارهای مورد استفاده برای استفاده ازپیچ و رولپلاک نما

برای استفاده از پیچ و رولپلاک نما ابزار های مختلفی برای انجام این کار لازم است تا بتوان به مرحله نصب پیچ و رولپلاک نما در دیوار ساختمان ها پی برد، در مرحله اول باید به این نکته مهم دقت کرد که پیچ و رولپلاک نما در فاصله 50 سانتی متری از هم باید بر روی سنگ نما نصب شوند .

همچنین در صورتی که عرض نما کمتر از 50 سانتی متر باشد بر روی پیچ و رولپلاک که نصب می شود باید از دو تا پیچ استفاده شود تا از مقاومت کافی برخوردار باشد، برای این که سنگ نمای ساختمان را ثابت نگه دارید باید از عرض باریک تر از 10 سانتی متر استفاده شود.

به بخش نصب پیچ و رولپلاک نما می رسیم که در این مرحله با استفاده از دریل معمولی سنگ مورد نظر را سوراخ می کنید و بعد سنگ سوراخ شده را با استفاده از پیچ و رولپلاک نما محکم می کنید و در مرحله آخر می توانید با استفاده از بتونه ای همرنگ با سنگ نما درست کنید .

بر روی تمامی پیچ و رولپلاک هایی که بر روی سنگ ها نصب کرده اید را بزنید تا بعد از این کار بر روی زیبایی ساختمان نصب شده تاثیر منفی به دنبال نداشته باشد.


عوامل تاثیرگذار بر قیمت و هزینه پیچ و رولپلاک نما

در بررسی قیمت پیچ و رولپلاک باید یادآور این نکته باشیم که می توان این نوع از پیچ و رولپلاک ها را به صورت دانه ای و متر مربعی خرید و این خرید نسبت به مساحت و حجم کاری که در اختیار دارید بستگی دارد که در خرید پیچ و رولپلاک نما به صورت تکی قیمت و تعرفه آن بیشتر از خرید متر مربعی می باشد .

در خرید کنتراتی به  دلیل این که به صورت عمده  خریداری می کنید قیمت مقرون به صرفه را برای خود ایجاد می کنید .

در مساحت های بزرگ این نوع از خرید بهترین نوع خرید می باشد که قیمتی مناسب را نیز به همراه خواهد داشت زیرا در این صورت از تخفیف هایی برای وسایل خود روبرو می شوید که در خرید به صورت تکی این مزایا را در اختیار نخواهید داشت.


اقدامات لازم جهت محکم سازی ساختمان برای انجام پیچ و روپلاک نما

معمولا در نمای ساختمان ها به دلیل این که سنگ ها شل و می شوند و گاهی اوقات ریخته می شوند به منظور جلوگیری از این کار پیچ و رولپلاک نما تولید کرده  اند که با نصب این پیچ ها بر روی سنگ هایی که نیازی به محکم کاری دارند.

سنگ ها را در این صورت به عبارتی بست بر روی سنگ نما ها انجام داد که با استفاده از این بست ها دیگر نگران ریزش سنگ نما و یا حتی شل شدن آن ها نشوید .

در همین ارتباط اقداماتی برای محکم کاری و امنیت در ساختمان ها از امور ضروری می باشد و از جمله این اقدامات می توان گفت شخصی که کار پیچ رولپلاک نما زدن را بر عهده می گیرد با استفاده از داربست و طناب در ارتفاع های بالا به منظور حفظ جان خود انجام می دهد که در این صورت  با در نظر گرفتن اقدامات امنیتی روند ادامه کار ها در ساختمان به بهترین شکل انجام خواهد شد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما

قیمت پیچ و روپلاک نما معمولا به شکلی می باشد که نسبت به تعداد طبقات کاری مشخص می شود و لازم به ذکر است که این نکته در مورد پیچ و رولپلاک را بدانید که هر چقدر تعداد پیچ درخواستی شما برای ساختمان مورد نظر بیشتر باشد با قیمت کمتری برخورد خواهید کرد.

در صورتی که مثلا برای یک طبقه ساختمان بخواهید پیچ و رولپلاک نما خریداری کنیدتوجه داشته باشید که قیمتی بیشتر را خواهد داشت.

بنابراین باید قبل از خرید پیچ و رولپلاک به این موضوعات گفته شده دقت کنید تا بعد از مرحله خرید مشکلی پیش نیاید و به راحتی پیچ با اندازه ساختمان خود  خریداری کنید و در روی سنگ نمای خود استفاده کنید تا در کنار این که محکم کاری بر روی سنگ ها ایجاد می شود همچنین بر زیبایی ساختمان نیز لطمه ای وارد نمی کند.

پیچ و رولپلاک نما مناسب چه سنگ هایی است

با استفاده از پیچ و رولپلاک نما به راحتی می توانید سنگ هایی که نیازی به تعمیر دارند را محکم ببندید و دیگر شاهد این اتفاق نباشید زیرا این امر را در ساختمان ها باید با جدیت بیشتری بررسی کنید تا مانع از آسیب دیدن افراد در حین افتادن سنگ نما نشود.

در کنار آن باید بگوییم که پیچ و رولپلاک نما تنها در سنگ نما خالی مورد استفاده قرار می گیرد که از کیفیت زیادی  برخوردار باشند و اگر کیفیت کمتری داشته باشند پیچ رولپلاک هیچ تاثیری در محکم کاری سنگ نما نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت worksafety-pazirik.com مراجعه کنید.

(0) نظر

فروش کلایمر

کلیه ی نکته های مربوط به فروش کلایمر

تجهیزات کلایمر معمولا یکی از پر کاربرد ترین وسیله هایی است که در ساختمان هایی که از ارتفاع زیادی برخوردار هستند استفاده می شود که بهترین جایگزین برای داربست های فلزی قدیمی می باشند.

تجهیزات کلایمر از مزایای مختلفی برخوردار است که داربست فلزی هیچ کدام از آن را به دنبال ندارد و از جمله این مزایا می توان به نصب و راه اندازی سریع در محل کار و همچنین ارزان بودن نسبت به نوع جایگزین خود یعنی داربست های فلزی قدیمی را بر عهده دارد و از امنیت بیشتری برخوردار هستند که به امنیت ساختمان مورد نظر نیز اضافه می شود.

نکات مهم در خصوص سرویس و نگهداری کلایمر

هر دستگاه کلایمر مطابق دستورالعمل کارخانه سازنده شامل نکاتی جهت سرویس و نگهداری آن است و این سرویس و نگهداری مرتب دستگاه کلایمر نه تنها کارکرد آن را در طول مدت زمان زیاد تضمین می کند بلکه در این ارتباط آن را آماده به کار نگه داشته و احتمال برای بروز مشکلات و ایرادات را به حداقل می رساند،

اپراتورها موظف هستند کلیه اجزاء و قطعات را به طور پی در پی تمیز کنند و به هیچ عنوان نباید اقدام به تعمیر، تعویض و باز کردن دستگاه کنند و سرویس کار متخصص در این ارتباط تنها کسی است که مجاز می باشد تا کلیه امور مونتاژ، بازدید و بررسی اجزاء و قطعات، تعمیر و تعویض قطعات، روغنکاری و گریسکاری در صورت نیاز  کلیه اجزاء و قطعات معیوب و یا از رده خارج شده را در الویت کار های خود بگذارد.

ترمز ها و سیم بکسل های که در تجهیزات کلایمر ها موجود هستند باید همواره تمیز نگه داشته شوند و از ورود اجسامی مثل پارچه، کاغذ و یا هر گونه سنگ ریزه و سیمان و ... به داخل این دستگاه جلوگیری شود تا باعث بروز مشکلی نشود.

بلافاصله از شروع کار باید رمز های جانبی مورد آزمایش واقع شوند و در هنگام کار از برخورد آن ها با موانع باید اجتناب شود.

پس از تمام شدن عملیات روی رمز ها باید روکش مناسب داشته باشند  بر روی آن کشیده شود تا از آب باران و گرد و خاک در امان بماند، تاریخ ساخت، شماره سریال و نوع ترمز اضطراری معمولا روی آن حکاکی شده است و در حین انجام کار باید از مخدوش شدن این علائم گفته شده جلوگیری شود.

بر اساس دستور العمل کارخانه هر 6 ماه یکبار ترمز ها باید سرویس شوند و بعد از آن باید علامت گذاری شوند و ترمزهای جانبی که در محیط های پر گرد و غبار، مرطوب و چسبناک فعال هستند باید هر سه ماه یک بار سرویس کلی بشوند.

و همچنین در دستگاه ثبت ترمز هایی که دارای علامت بوده و این علامت گذاری توسط کارخانه انجام شده اند باید مورد استفاده قرار بگیرند در غیر این صورت می بایست از رده خارج و یا به کارخانه برگردانده شوند تا مشخصات فنی آن ها و تاریخ ساخت و سرویس روی آنها درج شود تا با مشکلی همراه نباشند.

فروش کلایمر
جنس کلایمر

نمای دستگاه کلایمر از یک قاب، ماشین آلات بالابر، سیم و تجهیزات الکتریکی به وجود آمده است و اسکلت سازه با استفاده از جوش ساخته شده است و همچنین از لوله ها و گوشه ها در انتهای مکانیسم های قرار داده شده اند از آن ها برای گرفتن و غلتک های بلند کردن و طناب های ایمنی استفاده می شود بنابراین در زیر سکوی کارگر عرشه دارای نرده، مکانیزم بالابر نصب شده، که یک وینچ دو درام است که در وینچ پیشرو دنده یک درایو سه چرخ دنده ای ساخته شده است و جزئیات آن در یک حمام روغن بسته کار می کند، مکانیزم وینچ اصطکاک برای بلند کردن هیچ طناب بالابر را در درام نمی کشد و تنها به دلیل اصطکاک بر روی آن ها حرکت می کند این سبد کلایمر را می توان به هر ارتفاعی که متناسب با طول طناب باشد در ساختمان از آن استفاده کرد.

مکانیزم به دو ترمز اتوماتیک و دیسک مجهز است و در صورت وجود بار اضافی کار می کند که ترمز طبل - توقف خودکار، نصب شده بر روی شافت چرخ دنده های سیاره ای، وقتی که جریان را در مدار کنترل خاموش می کنید، یک فنر بسته می شود که سکوهای معلق در دو کلایمر و دو طناب ایمنی معلق هستند و قسمت های بالایی آن بر روی کنسول های نصب شده روی سقف ساختمان ثابت قرار دارند تشکلیل شده اند و در انتهای پایین طناب، موجودی وزن هنگام شکستن یا تضعیف طناب ها، بطور خودکار با گیرنده ای که وجود دارد وصل می شوند و سبد کلایمر بر روی خط ایمنی آویزان می شود .

مدار کنترل سوییچ های فوقانی بالا و پایین سبد کلایمر هستند که در صورت قطع شدن برق، سبد کلایمر مجهز به وینچ دستی است در داخل ساختمان ساخت و ساز سبد کلایمر بر روی چرخ ها سوار می شوند که روی قاب نصب شده اند و از جسم توسط شیء بدون جدا کردن آن با استفاده از کامیون جابجا می شود  در هر نقطه ای از شهر می توان حمل کردوبا خرید کلایمر  در ساختمان ها از این تجهیزات پر کاربرد استفاده کرد.

فروش کلایمر

قیمت فروش کلایمر

معمولا از دستگاه کلایمر به عنوان یک بالابر در ساختمان هایی که از ارتفاع بیشتری برخوردار هستند استفاده می شود و لازم به ذکر است که  فروش کلایمر از قیمت خیلی کمتری نسبت به داربست های فلزی در اختیار دارند.

معمولا هر دو حرکت عمودی و افقی را به همراه دارند  به همین دلیل از نظر قیمت کمی متفاوت هستند. در حقیقت این نوع کلایمر ها دارای ریل های مخصوص در بالای ساختمان هستند که می توان به صورت دستی و با استفاده از موتور حرکت کرد، هر یک از این عوامل در قیمت فروش نهایی کلایمر تاثیر می گذارد.
بنابراین قبل از خرید یک کلایمر بیشتر سعی کنید اطلاعات کاملی در مورد تجهیزات آن و محل ساختمان مورد نظر به همراه داشته باشید تا هزینه های اضافی را متحمل نشوید و به راحتی با در نظر گرفتن موارد گفته شده در بحث فروش کلایمر ها با توجه به محل قرار گیری ساختمان خود کلایمر مناسب را تهیه کنید

با کیفیت ترین کلایمر از لحاظ قیمت

کلایمر ها که برای ساختمان ها ایجاد شده اند تا کار های بشر را سرعت ببخشند در کیفیت های مختلف از جنس های مختلف در بازار وجود دارند  هر کدام از انواع مختلف این دستگاه با کیفیت در یک قسمت از ارتفاع ساختمان ها کارایی دارند.

شرایط فروش کلایمر با بهترین قیمت

در فروش کلایمر با بهترین قیمت باید بگوییم که در این هنگام می توانید با مراجعه به شرکت های معتبری که در این عرصه فعالیت دارند از جمله این شرکتها گروه خدماتی پاریزیک میباشد با  بررسی شرایط فروش کلایمر می توانید دستگاه مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.

قیمت کلایمر با بهترین شرایط فروش

شرایط فروش کلایمر به گونه ای است که به دو صورت اجاره کلایمر و فروش کلایمر در دسترس هست و با توجه به نوع درخواست خود اعم از خرید کلایمر می توانید با محاسبه نوع کار در ساختمان مورد نظر و همچنین ارتفاعی که ساختمان در بر دارد از مراکز فروش کلایمر نسبت به تهیه آن اقدام کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت worksafety-pazirik.com مراجعه کنید.

(0) نظر
X